Zostaliśmy wyróżnieni

O firmie

  • Certyfikat Rzetelnego Przewoźnika - PTH Rofia Robert Bartecki - TransId 86906
  • >

Firma nasza została założona w 1996 roku jako mała firma transportowa dysponująca zaledwie kilkoma „busami". Początkowo nasze działania skupione były na świadczeniu usług transportowych na rynku lokalnym, jednakże dzięki dynamicznemu rozwojowi szybko rozszerzyliśmy obszar naszych działań na cały kraj. Inwestując zyski w zakup kolejnych samochodów szybko staliśmy się wiarygodnym partnerem dla wielu firm jak i wielu spedycji z całego kraju.

Po wejściu Polski do Unii Europejskiej przekształciliśmy naszą firmę w Przedsiębiorstwo Transportowe i zaczęliśmy świadczyć usługi transportowe na terenie całej Unii.

Obecnie poszerzyliśmy port folio naszych usług o kompletację przesyłek, magazynowanie ich i dostarczanie na życzenie w określone miejsce i na czas zdefiniowany przez klienta.

Posiadamy nowoczesny tabor składający się z nowoczesnych ciągników siodłowych (Renault Magnum, Volvo, Scania, Mercedes, DAF) z naczepami. Nasz atut, oprócz nowoczesnego sprzętu to wykwalifikowana kadra kierowców, spedytorów i obsługa techniczna taboru.

W trakcie realizacji każdego zlecenia na bieżąco informujemy klienta o przebiegu trasy i aktualnym położeniu ładunku. Dopasujemy optymalnie pojazd, trasę i cenę do każdego zleceniodawcy indywidualnie.

Spedycja i Transport Międzynarodowy Rofia & Optimal Margonin

Nasze motto to „Bezpiecznie i na czas"